Увага конкурси!

«Дитячі улюбленці»

З метою ознайомлення з методиками виготовлення сучасної м’якої іграшки як частки матеріальної і духовної культури народу, виховання естетичного смаку та розвиток художньо-творчих здібностей учнівської молоді в школі оголошено конкурс сучасної м’якої іграшки «Дитячі улюбленці».

До участі у конкурсі запрошуються учні від 7 до 17 років.

На конкурс приймаються сучасні м’які іграшки в авторському або колективному виконанні у довільному розмірі: м’яка іграшка, виготовлена з тканини, хутра, шкіри; в’язана іграшка.

Роботи переможців шкільного етапу конкурсу візьмуть участь у міській виставці-конкурсі «Дитячі улюбленці».

Конкурс з початкового технічного моделювання

З метою поширення початкових технічних знань серед учнівської молоді, стимулювання творчого та інтелектуального розвитку дітей, організації змістовного дозвілля, раннього виявлення та подальшого розвитку обдарувань особистості, широкого залучення школярів молодшого віку до технічної творчості, сприяння розширенню мережі гуртків початкового технічного моделювання в школі оголошено конкурс з початкового технічного моделювання.

До участі у конкурсі запрошуються учні віком від 7 до 10 років

На конкурс надаються найпростіші авто-, авіа-, ракето-, судно моделі, моделі різних машин та механізмів, механічні ігри та іграшки, ігри, іграшки та атракціони з використанням елементів електротехніки, вироби в стилі народних мистецтв, сувеніри, м’які іграшки, вироби в техніці орігамі та паперопластики, макети будівель.

До творчих робіт надаються описи та креслення (схеми) виробу.

Роботи переможців шкільного етапу конкурсу візьмуть участь у міській виставці-конкурсі з початкового технічного моделювання.

Кiлькiсть переглядiв: 8