День пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні ми вшановуємо пам’ять Небесної Сотні, справжніх героїв, котрі змінили хід історії нашої країни, віддали свої життя під час Революції Гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людей, європейське майбутнє України. Імена всіх 106 загиблих назавжди залишаться в серцях кожного українця. Нині нашим солдатам, нашим захисникам доводиться продовжувати боротьбу за єдність нашої держави, захищати її кордони.

З метою увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні, вшанування подвигу учасників Революції Гідності та виховання в учнів почуття патріотизму і гордості за свою державу у нашому закладі пройшов ряд заходів:

- уроки звитяги на теми «За Україну, за її волю», «Їх подвиг пам’ятатимемо завжди», «Будемо гідні славі героїв», «Небесна сотня – то в серцях вогонь, він гаряче палав за Україну», «Хто вони герої минулого і сьогодення?»

- вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання;

- перегляд тематичного фільму «Ангели майдану»

- Інформаційні хвилинки на уроках історії ««Небесна Сотня. Вони боролися за єдність України»

Україна оплакує своїх героїв, а пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє. Пам'ять зобов’язує нас не забувати подвиг Героїв Небесної сотні.

Кiлькiсть переглядiв: 110