УЧИТЕЛЮ

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2021/2022 навчальному році

Методичні рекомендації щодо вивчення української мови і літератури, зарубіжної літератури за дистанційною формою організації навчальної діяльності учнів у закладах загальної середньої освіти

Завантажити календар учителя на 2021-2022 н.р.


КЛАСНОМУ КЕРІВНИКУ

План заходів на І семестр

План заходів на ІІ семестр

План Ради профілактики

План засідань батьківського університету

План роботи методичного об'єднання класних керівників

Матеріали до виховних годин та заходів

Матеріали на допомогу класному керівнику


Посилання на онлайн-платформи для дистанційного навчання під час карантину:

  • Портал "Мій клас" miyklas.com.ua. На ньому вже зареєстрована наша школа та деякі вчителі і старші класи. Вам необхідно лише зареєструватися і обрати клас (учні вже зареєстровані). Далі обираєте свій предмет, для нього ви можете створити свої завдання або обрати зі вже створених вашими колегами.
  • Сервіс LearningApps learningapps.org. На ньому після реєстрації ви можете створити клас з учнями та обрати вже створені навчальні ігри чи створити самі.
  • Студія онлайн-освіти EdEra ed-era.com. Вже знайома вам платформа з курсами підготовки для вчителів та учнів.
  • Сайт "Гіпермаркет знань". У розділах "Звичайні уроки" та "Повні уроки" ви можете знайти багато вже створених уроків, розподілених на класиз різними посиланнями.
  • Сайт osvita.ua пропонує нам на вибір кілька популярних платформ онлайн-курсів на сторінці Навчання онлайн
  • МОН описало план дій про організацію дистанційного навчання на сторінці сайту НУШ "Що робити школам під час карантину", там є посилання на різноманітні портали на сторінках "35 інструментів для дистанційного навчання - добірка НУШ" і "Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН"
  • На сайті "Дистанційна освіта" у розділі Відеоуроки можна знайти не тільки теми уроків, розподілені за предметами та класами, але й ще відеоуроки до деяких з них.
  • Дуже простий у реєстрації онлайн-портал для перевірки знань Classtime. Там можна зареєструватися як вчитель, створити тестові завдання, а учнів не реєструвати, а просто розіслати код завдання, який вони вводять та самі пишуть своє прізвище та ім'я, відповідають на питання і отримують оцінку, а ви це можете подивитися онлайн.
  • Видавництво "Світіч" відкрило "Школу дистанційного навчання" для другокласників курсу "Я досліджую світ". Сайт постійно оновлюється
  • Дошка оголошень Padlet.com, яка дозволяє користувачам створювати різноманітні цікави структурні елекронні інформаційні дошки, на яких можна розмістити інформацію будь-якого типу. Цей сайт - один з найкращих сервісів дистанційної форми навчання. Інструкція з налаштування тут.
Кiлькiсть переглядiв: 1117