З метою популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини міста, області, збудованих за 30 років Незалежності України, до свята Дня Соборності України учні школи підготували ВІДЕОРОЛИК.


З метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства, учні школи взяли участь у міському дистанційному конкурсі “Ватра”.


14 жовтня – важлива дата. Вона поєднує в собі свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День утворення Української Повстанської Армії, а віднедавна й День захисника України. Учні школи підготували ВІДЕОПРИВІТАННЯ ДЛЯ СЛАВНИХ ВОЇНІВ, які захищають нашу Батьківщину зараз, і для наших майбутніх захисників.


20 лютого 2020 року в нашому навчальному закладі проходили заходи до Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні:

  • шкільна бібліотека разом з міською бібліотекою м. Новодружеськ провели масовий захід "Година пізнання історії в нашій пам'яті залишилася" для учнів 9-го класу;
  • учні 5-го та 10-го класів провели усний журнал для 1-10 класів "Пам'ятаємо героїв Небесної Сотні";
  • учні 7-го класу зі своїм класним керівником повели захід у шкільному музеї "Герої не вмирають" для 5 та 6 класів;
  • на деревах подвір'я школи учні всіх класів розвісили паперових янголят, чим підтримали Всеукраїнську акцію "Янгол пам'яті"

/Files/images/pro_osvtny_zaklad/vysk-patrotich_vihovannya/небесна сотня 2020.jpg


В нашій школі з 2 по 6 грудня 2019 року пройшов тиждень присвячений Дню збройних сил України. Учні бралиучасть у спортивних змаганнях, малювали малюнки, учні 4 класу виготовили обереги для військових, а старшокласники їх подарували. Фото Дня ЗСУ

/Files/images/pro_osvtny_zaklad/vysk-patrotich_vihovannya/День ЗСУ 2019.jpg


21 листопада 2019 вся країна відзначала День Гідності та Свободи. В нашому навчальному закладі були проведені наступні заходи, присвячені цьому святу: урочиста лінійка; зустріч-бесіда учнів 9-10 класів з представниками Лисичанського прикордонного загону; відкрита класна година у 5 класі; відвідування музею нашої школи. ФОТО Дня гідності та Свободи

/Files/images/pro_osvtny_zaklad/vysk-patrotich_vihovannya/День гідності та свободи 2019.jpg


11 жовтня 2019 року в школі до Дня захисника України була проведена конкурсна програма "З любов'ю до України", на яку учні нашої школи запросили підполковника Пташкова Володимира Олександровича - заступника командира військової частини 39 зенітно-ракетного полку.

/Files/images/pro_osvtny_zaklad/vysk-patrotich_vihovannya/День захисника 2019.jpg


03 вересня 2019 року за підтримки Цивільно-військового співробітництва Сухопутних військ у нас в школі відбувся показ фільму "Миротворці. У горах Сванетії". Документальна стрічка розповідає про першу миротворчу місію в історії України, про подвиг наших Миротворців-вертольотників під час Абхазького конфлікту 1993 року.


13 грудня 2018 року для учнів 8-9 класів пройшов урок мужності до дня Збройних Сил України. Урок провів офіцер цивільно-військового співробітництва м. Сєвєродонецька підполковник Прощин Ігор Вікторович.

/Files/images/pro_osvtny_zaklad/vysk-patrotich_vihovannya/20181213_135811.jpg /Files/images/pro_osvtny_zaklad/vysk-patrotich_vihovannya/20181213_140324.jpg


12 жовтня 2018 року, в рамках святкування Дня захисника України, було проведено конкурсну програму «Козацького роду нащадки», на яку були запрошені військовослужбовці.

/Files/images/pro_osvtny_zaklad/vysk-patrotich_vihovannya/14.10.18.jpg


Привітання військових учнями нашої школи з Днем захисника України!

/Files/images/pro_osvtny_zaklad/vysk-patrotich_vihovannya/Привітання з Днем захисника України.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 307