КОРОНАВІРУС

Спалах коронавірусної інфекції COVID-19 (пневмонія нового/Files/images/nazvichayn_situats/бактерія.jpg типу), викликана коронавірусів SARS-CoV-2, почалася з виявлення в кінці грудня 2019 року в місті Ухань провінції Хубей центрального Китаю перших випадків пневмонії невідомого походження у місцевих жителів, пов'язаних з місцевим ринком тварин і морепродуктів Хуанань. 31 грудня 2019 року влада Китаю поінформували про спалах невідомої пневмонії Світової Організації Охорони здоров'я.

30 січня Всесвітня організація охорони здоров'я оголосила спалах епідемії, пов'язану з 2019-nCoV, надзвичайною ситуацією в галузі охорони здоров'я міжнародного значення

Зміни, що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 “Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" (зі змінами)

Постанова №4 головного державного санітарного лікаря України "Про затвердженя протиепідемічних заходів у закладах освіти на період крантину у зв'язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)" від 23.04.2021 року

Коронавірус в Луганській обл. на сайті МінФін

Актуально про COVID-19

Як записатись до списку очікування на вакцинацію проти COVID-19

«Щеплення — суперсила від хвороб» соціальні ролики

/Files/images/nazvichayn_situats/вакцинація.jpeg

ПЛАН

заходів щодо запобігання і поширення

гострої респіраторної хвороби, спричиненої короновірусом

в Лисичанській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №25

Найменування заходуВідповідальнийТермін виконання
Забезпечити моніторинг захворюваності здобувачів освіти та всіх працівників школи.
Заступник директора з НВР
Бурба Н.А.

постійно
Виявляти перед початком освітнього процесу учнів з симптомами на захворювання гострою респіраторною хворобою та повідомляти батькам або особам, які їх замінюють.
Медична сестра
Костюк Л.С.


постійно
Проводити бесіди зі здобувачами освіти щодо дотримання звичайних правил гігієни під час вірусної інфекції з відповідними записами в класних журналах.
Класні керівники,
медична сестра
Костюк Л.С.


постійно
Оновлювати на сайті школи інформацію «Увага!Корона вірусна інфекція!».Заступник директора з НВР
Бурба Н.А.

періодично
Оновлювати наглядну інформацію для всіх учасників освітнього процесу щодо дотримання звичайних правил гігієни під час вірусної інфекції

Медична сестра
Костюк Л.С.


періодично
Організувати прибирання всіх приміщень з використанням дезінфекційних засобів
Боднар Г.Д.

регулярно
У разі виявлення захворювання гострою респіраторною хворобою призупинити «кабінетну систему» та обмежити проведення та участь у масових заходах всіх учасників освітнього процесу.

Директор школи
Чорна Н.В.постійно

/Files/images/nazvichayn_situats/плакат ум.jpg

/Files/images/nazvichayn_situats/перша сторінка.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 801