УЧИТЕЛЮ

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2020/2021 навчальному році

Методичні рекомендації щодо вивчення української мови і літератури, зарубіжної літератури за дистанційною формою організації навчальної діяльності учнів у закладах загальної середньої освіти

Завантажити календар учителя на 2020-2021 н.р.


КЛАСНОМУ КЕРІВНИКУ

План заходів на І семестр

План заходів на ІІ семестр

План Ради профілактики

План засідань батьківського університету

План роботи методичного об'єднання класних керівників

Матеріали на допомогу класному керівнику


Посилання на онлайн-платформи для дистанційного навчання під час карантину:

  • Портал "Мій клас" miyklas.com.ua. На ньому вже зареєстрована наша школа та деякі вчителі і старші класи. Вам необхідно лише зареєструватися і обрати клас (учні вже зареєстровані). Далі обираєте свій предмет, для нього ви можете створити свої завдання або обрати зі вже створених вашими колегами.
  • Сервіс LearningApps learningapps.org. На ньому після реєстрації ви можете створити клас з учнями та обрати вже створені навчальні ігри чи створити самі.
  • Студія онлайн-освіти EdEra ed-era.com. Вже знайома вам платформа з курсами підготовки для вчителів та учнів.
  • Сайт "Гіпермаркет знань". У розділах "Звичайні уроки" та "Повні уроки" ви можете знайти багато вже створених уроків, розподілених на класиз різними посиланнями.
  • Сайт osvita.ua пропонує нам на вибір кілька популярних платформ онлайн-курсів на сторінці Навчання онлайн
  • МОН описало план дій про організацію дистанційного навчання на сторінці сайту НУШ "Що робити школам під час карантину", там є посилання на різноманітні портали на сторінках "35 інструментів для дистанційного навчання - добірка НУШ" і "Дистанційне навчання під час карантину: що робити школам, батькам і МОН"
  • На сайті "Дистанційна освіта" у розділі Відеоуроки можна знайти не тільки теми уроків, розподілені за предметами та класами, але й ще відеоуроки до деяких з них.
  • Дуже простий у реєстрації онлайн-портал для перевірки знань Classtime. Там можна зареєструватися як вчитель, створити тестові завдання, а учнів не реєструвати, а просто розіслати код завдання, який вони вводять та самі пишуть своє прізвище та ім'я, відповідають на питання і отримують оцінку, а ви це можете подивитися онлайн.
  • Видавництво "Світіч" відкрило "Школу дистанційного навчання" для другокласників курсу "Я досліджую світ". Сайт постійно оновлюється
  • Дошка оголошень Padlet.com, яка дозволяє користувачам створювати різноманітні цікави структурні елекронні інформаційні дошки, на яких можна розмістити інформацію будь-якого типу. Цей сайт - один з найкращих сервісів дистанційної форми навчання. Інструкція з налаштування тут.
Кiлькiсть переглядiв: 800